BLM03HB191SN1D
MFR.Part #
BLM03HB191SN1D
JLCPCB Part #
C703142
Description
-55℃~+125℃ 1 150mA 190Ω@100MHz 2Ω ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS