BLM03BC330SN1D
MFR.Part #
BLM03BC330SN1D
JLCPCB Part #
C701281
Description
-55℃~+125℃ 1 150mA 33Ω@100MHz 850mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS