BLM03BB220SN1D
MFR.Part #
BLM03BB220SN1D
JLCPCB Part #
C88954
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 22Ω@100MHz 500mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS