BLM03AX601SZ1D
MFR.Part #
BLM03AX601SZ1D
JLCPCB Part #
C237542
Description
-55℃~+125℃ 1 250mA 600Ω@100MHz 850mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS