BLM03AG121SZ1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM03AG121SZ1D
JLCPCB Part #
C883543
Package
0201
Description
1 120Ω@100MHz 200mA 500mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS