BLM02BX241SN1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM02BX241SN1D
JLCPCB Part #
C2661706
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 1 1.1Ω 240mA 240Ω@100MHz ±25% 01005 Ferrite Beads ROHS