BLF03VK221SNGD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLF03VK221SNGD
JLCPCB Part #
C883582
Package
0201
Description
1 155mΩ 220Ω@5GHz 800mA ±40% 0201 Ferrite Beads ROHS