BLF03RD501GZED
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLF03RD501GZED
JLCPCB Part #
C3716475
Package
0201
Description
1 360mΩ 500Ω@2.4GHz 0201 Ferrite Beads ROHS