BL02RN2R1M2B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BL02RN2R1M2B
JLCPCB Part #
C88549
Package
Plugin
Description
1 2.1Ω@100MHz 20mΩ 7A 插件 Ferrite Beads ROHS