BEI15-120-Q48N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BEI15-120-Q48N-C
JLCPCB Part #
C7085934
Package
DIP-6
Description
12V 15W 18V~75V 2 2.25kV 625mA 85.5% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS