#B953AS-7R5N=P3
MFR.Part #
#B953AS-7R5N=P3
JLCPCB Part #
C2047443
Package
SMD,12.8x12.8mm
Description
17mΩ 5.1A 5.7A 7.5uH ±30% SMD,12.8x12.8mm Power Inductors ROHS