#B953AS-470M=P3
MFR.Part #
#B953AS-470M=P3
JLCPCB Part #
C1331302
Package
SMD,12.8x12.8mm
Description
2.1A 2.4A 47uH 82mΩ ±20% SMD,12.8x12.8mm Power Inductors ROHS