#B953AS-180M=P3
MFR.Part #
#B953AS-180M=P3
JLCPCB Part #
C1332062
Package
SMD,12.8x12.8mm
Description
18uH 3.2A 4.1A 40mΩ ±20% SMD,12.8x12.8mm Power Inductors ROHS