#B953AS-101M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
#B953AS-101M=P3
JLCPCB Part #
C2047362
Package
SMD,12.8x12.8mm
Description
1.4A 1.5A 100uH 170mΩ ±20% SMD,12.8x12.8mm Power Inductors ROHS