#B952AS-H-270M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
#B952AS-H-270M=P3
JLCPCB Part #
C2047285
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
1.8A 100mΩ 2.2A 27uH ±20% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS