B1047AS-6R8N=P3
MFR.Part #
B1047AS-6R8N=P3
JLCPCB Part #
C1331911
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
3.4A 3.6A 36mΩ 6.8uH ±30% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS