B1047AS-5R6N=P3
MFR.Part #
B1047AS-5R6N=P3
JLCPCB Part #
C2046422
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
3.5A 32mΩ 4A 5.6uH ±30% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS