B1047AS-4R7N=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
B1047AS-4R7N=P3
JLCPCB Part #
C2044950
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
26mΩ 4.1A 4.5A 4.7uH ±30% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS