B1047AS-330M=P3
MFR.Part #
B1047AS-330M=P3
JLCPCB Part #
C160960
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
1.5A 1.64A 170mΩ 33uH ±20% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS