B1047AS-2R7N=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
B1047AS-2R7N=P3
JLCPCB Part #
C2046478
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
18mΩ 2.7uH 5.1A 5.6A ±30% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS