B1047AS-101M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
B1047AS-101M=P3
JLCPCB Part #
C3233712
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
100uH 460mΩ 770mA 940mA ±20% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS