B1047AS-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
B1047AS-100M=P3
JLCPCB Part #
C160959
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
10uH 2.7A 53mΩ ±20% SMD,7.3x7.3mm Inductors (SMD) ROHS