#A921CY-3R6M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
#A921CY-3R6M=P3
JLCPCB Part #
C3221600
Package
SMD,6x6mm
Description
1.89A 26mΩ 3.01A 3.6uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS