#A921CY-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
#A921CY-100M=P3
JLCPCB Part #
C1858015
Package
SMD,6x6mm
Description
1.14A 1.14A 10uH 49mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS