#A915AY-3R3M=P3
MFR.Part #
#A915AY-3R3M=P3
JLCPCB Part #
C3222315
Package
2020
Description
2.26A 2.36A 3.3uH 34mΩ ±20% 2020 Power Inductors ROHS