#A915AY-2R0M=P3
MFR.Part #
#A915AY-2R0M=P3
JLCPCB Part #
C1857817
Package
SMD,5x5mm
Description
2.64A 2.92A 22mΩ 2uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS