#A915AY-220M=P3
MFR.Part #
#A915AY-220M=P3
JLCPCB Part #
C1857819
Package
SMD,5x5mm
Description
173mΩ 22uH 810mA 860mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS