#A914BYW-4R7M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
#A914BYW-4R7M=P3
JLCPCB Part #
C1857820
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
1.14A 1.14A 4.7uH 87mΩ ±20% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS