22R103MC
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
22R103MC
JLCPCB Part #
C6401444
Package
SMD,7.8x7mm
Description
10uH 2.52A 50mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS