12RS223C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
12RS223C
JLCPCB Part #
C5471550
Package
Plugin-4P,D10.5xL10.5mm
Description
22uH 3.3A 42mΩ ±20% Plugin-4P,D10.5xL10.5mm Power Inductors ROHS