12LRS683C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
12LRS683C
JLCPCB Part #
C7163591
Package
Plugin-4P,D10.5xL8.5mm
Description
1.6A 160mΩ 68uH ±15% 插件-4P,D10.5xL8.5mm Power Inductors ROHS