12LRS223C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
12LRS223C
JLCPCB Part #
C7163590
Package
Plugin-4P,D10.5xL8.5mm
Description
2.6A 22uH 90mΩ ±20% 插件-4P,D10.5xL8.5mm Power Inductors ROHS