1286AS-H-2R2M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1286AS-H-2R2M=P2
JLCPCB Part #
C2981048
Package
0806
Description
1.6A 1.6A 192mΩ 2.2uH Wire-wound chip inductor ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS