1267AY-150M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1267AY-150M=P3
JLCPCB Part #
C560046
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
15uH 2.6A 49mΩ ±20% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS