1267AY-101M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1267AY-101M=P3
JLCPCB Part #
C2931054
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
1.1A 1.1A 100uH 280mΩ ±20% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS