1267AY-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1267AY-100M=P3
JLCPCB Part #
C160954
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.3A 39.6mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS