1264EY-6R8M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1264EY-6R8M=P3
JLCPCB Part #
C6648945
Package
SMD,6x6mm
Description
3.4A 35mΩ 4.4A 6.8uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS