1264EY-3R3N=P3
MFR.Part #
1264EY-3R3N=P3
JLCPCB Part #
C160953
Package
SMD,6x6mm
Description
21mΩ 3.3uH 4.8A 6.5A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS