1264EY-330M=P3
MFR.Part #
1264EY-330M=P3
JLCPCB Part #
C2041605
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 1.9A 170mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS