1264EY-1R5N=P3
MFR.Part #
1264EY-1R5N=P3
JLCPCB Part #
C2044755
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 14mΩ 5.5A 8.3A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS