1264EY-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1264EY-100M=P3
JLCPCB Part #
C160952
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 3.1A 3.5A 45mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS