1255AY-220M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1255AY-220M=P3
JLCPCB Part #
C1332315
Package
SMD,6x6mm
Description
1.9A 22uH 2A 98mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS