1248AS-H-6R8N=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1248AS-H-6R8N=P3
JLCPCB Part #
C1331932
Package
SMD,8x8mm
Description
36mΩ 4.2A 4.8A 6.8uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS