1248AS-H-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1248AS-H-100M=P3
JLCPCB Part #
C2046634
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.4A 4.1A 44mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS