1235AS-H-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1235AS-H-100M=P3
JLCPCB Part #
C1331496
Package
SMD,4.7x4.5mm
Description
1.3A 10uH 132mΩ ±20% SMD,4.7x4.5mm Power Inductors ROHS