1229AS-H-4R7M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1229AS-H-4R7M=P3
JLCPCB Part #
C6649572
Package
SMD,3.7x3.5mm
Description
1.1A 126mΩ 4.7uH ±20% SMD,3.7x3.5mm Power Inductors ROHS