1217AS-H-220M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1217AS-H-220M=P3
JLCPCB Part #
C1332318
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
2.4A 2.9A 22uH 93.6mΩ ±20% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS