MPG200N08
MFR.Part #
MPG200N08
JLCPCB Part #
C2980292
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 13.2nF 200A 257nC 270W 4V@250uA 4mΩ@10V 80V 810pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS