MPG180N10P
MFR.Part #
MPG180N10P
JLCPCB Part #
C5240685
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 108nC@10V 13.5nF 180A 211W 2V 635pF 6mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS