MPG100N03
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MPG100N03
JLCPCB Part #
C5366137
Package
TO-220
Description
1 N-channel 100A 11pF 120W 1V 2.315nF 30V 4.2mΩ@10V 40nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS